Szwajcarski scyzoryk w polskim wydaniu

scyzoryk

Już we wrześniu do polskich sklepów trafi nowy scyzoryk Victorinox z biało-czerwonymi motywami.
Specjalna edycja modelu Spartan dostępna będzie w sklepie firmowym Victorinox w Warszawie oraz w wybranych sklepach partnerskich na terenie całego kraju.

 
Specjalna edycja scyzoryków Spartan będzie dostępna wyłącznie na terenie Polski.

Victorinox Spartan z polskimi motywami to połączenie bogatej historii noży oficerskich z tradycją i kulturą Polski. Na okładkach w charakterystycznym dla marki czerwonym kolorze umieszczono słowo „Polska” napisane w kilkudziesięciu językach świata. Z drugiej strony scyzoryka wymienione są nazwy polskich miast.

Spartan w nowej odsłonie jest przeznaczony zarówno dla polskich fanów i kolekcjonerów szwajcarskich noży oficerskich, jak i turystów, którzy szukają wyjątkowej pamiątki z Polski.

Model Spartan kontynuuje niezwykle bogatą tradycję szwajcarskich noży oficerskich. Ich niezawodność od lat towarzyszy ludziom na całym świecie i sprawdza się zarówno w codziennych czynnościach, jak i podczas ekstremalnych sytuacji. Spartan wyposażony jest w 12 funkcjonalnych narzędzi, w tym duże i małe ostrze, otwieracz do puszek, śrubokręt, otwieracz do kapsli, przyrząd do zdejmowania izolacji oraz praktyczne kółko, które pozwoli przypiąć scyzoryk do kluczy.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz